Реінжиніринг будівель

ТОВ "УЛІС Сістемс" є однією з провідних компаній на ринку проектування та побудови структурованих кабельних систем (телефонних та комп'ютерних), інтегрованих систем керування будинком, систем протипожежної й охоронної сигналізації, систем відеоспостереження та контролю доступу, систем супутникового телебачення, систем вентиляції та кондиціонування.

ТОВ "УЛІС Сістемс" пропонує послуги з побудови високонадійних дата-центрів, які гарантують безперервну роботу ІТ-сервісів.

Все досягнуте стало можливим завдяки високої кваліфікації персоналу. Співробітники компанії, що приймають участь у розробці та реалізації проектів, мають вищу освіту, сертифіковані провідними світовими виробниками обладнання з кабельних систем та інжинірингу будівель - компаніями Siemens, Building Technologies Group; Reichle & DeMassari (Швейцарія); AMP NETCONNECT (США); Molex (США).

На всі роботи, що виконуються компанією є державні ліцензії, які підтверджують необхідний рівень кваліфікації фахівців організації, а саме:

  • Ліцензія №23-Л від 21 червня 2016 р державної Архітектурно-Будівельної Інспекції України на виконання будівельної діяльності;
  • Дозвіл на проведення робіт підвищеної небезпеки в будівництві;
  • Ліцензія 506081 від 09 грудня 2010 р Державного департаменту пожежної охорони МНС України на проектування, монтаж, технічне обслуговування засобів протипожежного захисту та сигналізації;
  • Сертифікований партнер Siemens по системах автоматизації та диспетчеризації будівель;
  • Сертифікати Reichle & De-Massari AG (Швейцарія), AMP NETCONNECT (США), Molex (США) дозволяють надавати 20-річну системну гарантію виробника на окремі компоненти та всю систему в цілому.