• Контроль доступу на підприємстві Лакталіс-Україна
  • Контроль доступу на підприємстві "Лакталіс-Україна"

Цілі проекту:
1. Забезпечити контроль доступу на територію заводу по безконтактним проксіміті картках. Мати можливість автоматично вести табель робочого часу з розподілом по змінах, днях тижня й категорії працюючіх.
2. Забезпечити захист периметра заводу з можливістю дистанційного візуального контролю зоны, що захищається.

Основні характеристики систем:

1. Контроль доступу на територію заводу забезпечується програмно-апаратною системою "AccessNet" виробництва фірми "Інтегратор+". Ця система передбачає роботу мережених контролерів керування проходами. У складі системи два турнікети "Регсо Люкс" з огородженням на головної проходній заводу, рідеры для дистаціоного зчитування коду проксіміті карти доступу, контролер централізованого доступу й контролери точок проходу. Прописані в базу й позначені 480 карток доступу, встановлені й запущені допоміжні модулі системи "Бюро пропусків", "Облік робочого часу", "Охорона", "Адміністрування бази даних".

2. Для захисту периметра, була встановлена цифрова, розширювана, багатоканальна комп'ютерна система відеоспостереження "NISS -Цифровий Свідок Про 2-16". Система містить у собі 16 камер спостереження за периметром заводу. Прокладено більше 4 км відео кабелю й близько 1,5 км кабелів живлення камер з них 1 км у металорукаві. Для підвищення завадостійкості в місцях безпосередньої близькості від проводів високої напруги й джерел великого струмового навантаження застосовувалася симетричні екрановані кручені пари в комплексі зі спеціалізованими перетворювачами відео сигналу. Сумарна довжина такої прокладки перевищує 600 м. Відео камери встановлювалися на дахах цехів, стовпах і щоглах, безпосередньо на огородженні.
Мережена система охоронного відеоспостереження, із цифровою обробкою й записом сигналу від всіх камер дає можливість установки зон охорони кожної з 16 камер прямо на екрані монітора, запис звуку. Система голосовим повідомленням сповіщає охорону про порушення охоронюваного периметра. Крім цього, віддалений доступ до будь-якої камери, а також і до архіву відеозапису, може одержати будь-яка уповноважена особа через локально-обчислювальну мережу.