Партнери компанії "УЛІС Системс"

 • Dell Technologies Platinum Partner
  Заснована в 1984 році Майклом Деллом у м. Остін, штат Техас, корпорація DELL є однією з комп'ютерних компаній світу, що найбільш швидко розвиваються. Компанія Dell у рамках своєї бізнес-моделі проектує, виробляє і адаптує продукти й послуги відповідно до вимог замовників, а також пропонує широкий спектр програмного забезпечення й периферійних пристроїв. На сьогоднішній день команда співробітників Dell Computer Corporation нараховує 61400 чоловік в усьому світі
 • Cisco Select Partner
  Cisco Systems - світовий лідер в області мережевих технологій, призначених для мережі Інтернет. Рішення Cisco поєднують людей, комп'ютерні пристрої і комп'ютерні мережі й дозволяють одержувати й передавати інформацію, незалежно від місця, часу й використовуваних комп'ютерних систем. Cisco продає свою продукцію приблизно в 115 країнах. Штаб-квартира Cisco розташована у місті Сан-Хосе, штат Каліфорнія. Кількість співробітників в усьому світі - близько 38 099 чоловік
 • IBM Partner
  Співробітники IBM вірять у прогрес — що застосування інтелекту, розуму та науки може покращити бізнес, суспільство та умови життя людей.
 • Lenovo Gold Partner
  Ми пропонуємо повний асортимент ПК та планшетів, моніторів, аксесуарів, смартфонів, рішень для розумних будинків та розумної співпраці, технологій доповненої та віртуальної реальності (AR/VR), комерційних систем Інтернету речей (IoT), програмного забезпечення, послуг та рішень для розумних інфраструктур центрів обробки даних у всьому світі.
 • Microsoft Silver Competency Partner
  Заснована в 1975 році, корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Продукти Microsoft продаються більш ніж в 80 країнах світу, переведені більш ніж на 45 мов (у тому числі — на російську) і сумісні з більшістю платформ персональних комп'ютерів. Корпорація нараховує штат більше 60000 співробітників в 60 країнах світу. Штаб-квартира знаходиться в м. Редмонд.
 • VMware Registered Partner
  Пропонуючи лідируючий на ринку корпоративних порталів підприємства продукт Enterprise Portal (EP), рішення для мобільних і бездротових обчислень, унікальні технології інтеграції, а також високопродуктивні системи керування базами даних, Sybase є одним з найбільших незалежних постачальників програмного забезпечення у світі. Sybase Inc. - це велика міжнародна корпорація з головним офісом у Сан-Франциско (США), представлена в 63 країнах світу, чисельність персоналу понад 4000 чоловік. Штаб-квартира розташована в м. Дубліні, штат Каліфорнія
 • Fortinet Partner
  Fortinet — американська транснаціональна корпорація. Є головний офіс, розташований в м. Саннівейл (Каліфорнія). Компанія спеціалізується на розробці та просуванні програмного забезпечення, рішень та сервісів у сфері інформаційної безпеки: міжсетових екранів, антивірусних програм, систем передпуску вторжень та забезпечення безпеки кінцевих точок та інших продуктів. По об'єднанню виручки компанія займає четверте місце серед усіх компаній, що спеціалізуються в області мережевої безпеки.
 • Partner
  Світовий лідер в області мережених рішень будь-якого ступеня складності. Компанія Allied Telesyn International (ATI), штаб-квартира й виробничі потужності якої розташовані в Sunnyvale (Каліфорнія, США) і в Японії, де діє її підрозділ Allied Telesis K.K (ATKK), була заснована в 1987 році підприємцем Такайоши Ошимой. Устаткування Allied Telesyn для організації передачі даних у мережах Ethernet традиційно є ключовим напрямком компанії й користується стійким попитом на ринку корпоративних мережених рішень
 • APC Autorized Reseller
  В усьому світі марка APC є синонімом високоякісних рішень в області підтримки електроживлення й керування засобами його захисту. APC поставляє глобальні комплексні рішення для малих офісів, комерційних мереж, мереж провайдерів послуг, центрів обробки даних і корпоративних електромереж. Корпорація American Power Conversion була заснована в 1981 р. Корпоративна штаб-квартира розташована у Вест-Кінгстоні(США), число постійних співробітників в усьому світі близько 5400 чоловік
 • Partner
  Компанія NAKIVO була створена в 2012. За короткий час розробники створили стабільне, конкурентоспроможне рішення для резервного копіювання, відновлення і реплікації віртуальних машин з досить багатим функціоналом. До того ж на сьогоднішній день ціна продукту робить його одним з найдоступніших на ринку систем для створення резервних копій віртуальних машин.
 • Partner
  Компанія Veeam Software, партнер VMware рівня Elite по програмі VMware Technology Alliance Partner, займається розробкою інноваційних рішень для управління віртуальною інфраструктурою та захисту даних. Рішення компанії дозволяють знизити витрати, зменшити можливі ризики, а також повністю реалізувати потенціал віртуального середовища.
 • Autorized Reseller
  Xerox є провідним розробником та виробником найширшого спектру пристроїв для роботи з документами: систем повнокольорового друку високої продуктивності для оперативної поліграфії, контролерів друку, персональних та мережевих монохромних лазерних принтерів, кольорових лазерних принтерів для робочих груп, багатофункціональних офісних систем, широкоформатних інженерних систем, сканерів, факсів, копіювань. Історія корпорації Xerox розпочалася майже сто років тому у США. На сьогоднішній день компанія має 58 100 співробітників по всьому світу. Штаб-квартира знаходиться в Стемфорд, штат Коннектіткут.
 • Reseller/Solution Provider
  Заснована в 1993 році, Red Hat є лідером корпоративної Linux і є найвідомішим брендом з відкритим кодом у світі.
 • Poly registered partner
  Poly – нове найменування об'єднаних компаній Polycom і Plantronics. Головна ціль Poly - це спрощення, розширення та вдосконалення можливостей для спілкування та співробітництва між людьми та спільної роботи, для того, щоб зробити комунікації між людьми, що знаходяться в різних місцях, настільки ж естетичними та простими, як при особистому спілкуванні. Більше інформації на www.poly.com
 • Jabra Authorized Partner
  Jabra входить в GN Group, засновану майже 150 років тому, і сьогодні ми єдині, хто створює як побутові навушники, професійні гарнітури, так і слухові апарати в рамках однієї компанії. Ми втілюємо нові можливості з єдиною метою - зробити так, щоб ваше життя заграло новим відмінним звучанням. Купуючи пристрої Jabra, ви знаєте, що отримуєте найкращі продукти на ринку. Вони створені, щоб стати такими.
 • Офіційний партнер
  Один зі світових лідерів з розробки засобів IT безпеки для клієнтських комп'ютерів, серверів, поштових систем і мережевих шлюзів. Компанія створює програмні і апаратні продукти для фільтрації спаму, боротьби з вірусами і шпигунським ПЗ, а також розробляє криптографічні засоби і DLP-системи.
 • Партнер
  Американська компанія, розробник апаратно-програмних кластерних віртуалізованих комплексів, а також програмного забезпечення для побудови конвергентної інфраструктури на базі вузлів устаткування масового класу.
 • Партнер
  Компанія WatchGuard Technologies почала свою діяльність в 1996 році, випустивши перше в світі апаратне рішення для захисту мережевого простору, багато в чому визначивши поняття Інтернет-захисту. Лише через рік в програмно-апаратних комплексах WatchGuard вперше стала використовуватися технологія Application Proxy (проксі-фільтрація), яка на відміну від пакетної фільтрації дозволяє аналізувати всі сім рівнів моделі OSI (включаючи сеансовий, прикладний і рівень представлення). З самого початку своєї діяльності WatchGuard Technologies, Inc є лідером в сфері розробки і виробництва рішень для забезпечення мережевої безпеки на основі передових технологій.
 • Партнер
  Американська компанія Palo Alto Networks з штаб-квартирою в Санта-Клара (Каліфорнія) заснована в 2005 році і є піонером підходу next generation для мережевого захисту. Інноваційна платформа мережевої безпеки ядром якої є next generation firewall, на базі унікальної, розробленої PA Networks технології App-ID, забезпечує безпеку мережі на рівні додатків, користувачів і контенту з використанням як фізичної так і віртуальної архітектури. Рішення мережевого захисту PAN відповідають найвищим вимогам до мережевої безпеки, як по продуктивності так і по функціональності, і є безумовними лідерами галузі, що підтверджено звітами Gartner, кількістю користувачів (77 750 в 100 країнах) і зростаючим обсягом продажів компанії. Palo Alto Networks має представництва в 17 країнах, включаючи Австралію, Європу, Азію, Близький Схід, Китай і Японію.
 • Symantec Registered Partner
  Xerox є ведучим розробником і виробником найширшого спектра пристроїв для роботи з документами: систем повноколоьорового друку високої продуктивності для оперативної поліграфії, контролерів друкуі, персональних і мережених монохромних лазерних принтерів, кольорових лазерних принтерів для робочих груп, багатофункціональних офісних систем, широкоформатних інженерних систем, сканерів, факсів, копірів. Історія корпорації Xerox почалася майже сто років тому в США. На сьогоднішній день компанія має 58100 співробітників в усьому світі. Штаб-квартира розташована в м. Стемфорд, штат Коннектикут.
 • Siemens Partner (SI)
  Найбільший електротехнічний концерн, світовий лідер в області інженерних рішень для широкого спектра галузей промисловості. Сьогодні концерн представлений у більше ніж 190 країнах світу й має штат співробітників близько 450000 чоловік. Заснований в 1847 р. у Берліні. Штаб -квартира концерну розташована в Мюнхені. Компанія здійснює свою діяльність в 9 основних сегментах ринку: комунікації й зв'язок, автоматизація й контроль, електроенергія, транспортні перевезення, медицина, освітлювальна апаратура, фінанси й нерухомість і ін.
 • Офиційний партнер
  Провідний постачальник рішень безпеки для малих, середніх і великих компаній, домашніх користувачів та користувачів мобільних телефонів.
 • Affiliate Partner
  Один з найбільших у світі виробників програмного забезпечення.Продукти й послуги СА призначені для керування бізнес-процесами, безпекою, засобами зберігання даних, життєвими циклами додатків і сервісних операцій. Рішення компанії СА забезпечують оптимізацію експлуатаційних характеристик, а також надійність і ефективність IТ-інфраструктури підприємств. Компанія CA заснована в 1976 році. Її штаб-квартира розташована в м. Ісландія, штат Нью-Йорк. Компанія має представництва в більш ніж 140 країнах світу
 • Partner
  Світовий лідер у галузі мережевих рішень будь-якого ступеня складності. Компанія Allied Telesyn International (ATI), штаб-квартира та виробничі потужності якої розташовані в Sunnyvale (Каліфорнія, США) та в Японії, де діє її підрозділ Allied Telesis K.K (ATKK), була заснована у 1987 році підприємцем Такайоші Ошимою. Обладнання Allied Telesyn для організації передачі даних у мережах Ethernet традиційно є ключовим напрямком компанії та має стійкий попит на ринку корпоративних мережевих рішень.
 • Citrix Ready Partner
  Citrix Systems — американська транснаціональна корпорація, яка надає серверні, програмні та комп'ютерні віртуалізації, програмне забезпечення (SaaS) та технології хмарних обчислень. Заснована Едом Якобуччі у 1989 році у місті Річардсон (штат Техас). Citrix має корпоративну штаб-квартиру у Форт-Лодердейлі та офіси у Флориді, Санта-Кларі, Каліфорнії, а також офіси в таких країнах як Австралія, Канада, Данія, Німеччина, Індія та Велика Британія.