• Dell нагороджує партнерів на Dell Channel Partner Awards
  • Dell нагороджує партнерів на Dell Channel Partner Awards

Компанія Dell провела щорічну церемонію нагородження партнерів Channel Partners Awards у Києві 6 квітня 2016 р. Нагороди традиційно отримали партнери Dell, які на основі технологій Dell впроваджували інноваційні рішення для споживачів та підприємств усіх масштабів. Цей захід, у якому взяли участь понад 100 партнерів, наголошує на особливому значенні комунікації з партнерами компанії за допомогою програми Dell PartnerDirect.

Олексій Кононський, менеджер з роботи з партнерами компанії Dell в Україні та країнах СНД, зазначив: «Наші партнери відіграли найважливішу роль у досягненні значного зростання, свідками якого ми стали 2015 року. Використовуючи свій багатий досвід та інновації Dell, створюючи гнучкі та конкурентоспроможні рішення, партнери допомагають нам розширити базу клієнтів та дозволити їм досягати більшого. Компанія Dell успішна тоді, коли успішні її партнери.

У заході взяли участь представники Dell в Україні, а також зарубіжні гості, зокрема Аня Монрад (Anja Monrad), директор Dell у Центральній та Східній Європі:


На церемонії партнерів було нагороджено за свою активність у наступних номінаціях:

1. Дистриб'ютор року: компанія ERC.

2. Найкращий партнер у корпоративному сегменті: ULYS Systems.

3. Найкращий роздрібний партнер: Eldorado.

4. Партнер року: компанія Brain.

5. Онлайн-партнер року: Rozetka.

6. Бренд-менеджер року Володимир Зубач (ERC).

7. Найкраще корпоративне рішення: System Solutions.

8. Найдинамічніший бізнес-партнер: компанія MTI

9. ІТ-проект року: Lans.

10. SnP-партнер року: MUK.

11. Відкриття року: компанія OSIS.

 

 


Заступник генерального директора з продажу компанії «УЛІС Системс» Носов Роман Сергійович отримав нагороду від компанії Dell – «УЛІС Системс» – найкращий партнер у корпоративному сегменті».

 


 


Нагорода від компанії Dell – «УЛІС Системс» – найкращий партнер у корпоративному сегменті».


Програма Dell PartnerDirect цікавить найбільш активні українські IT-підприємства, оскільки пропонує партнерам можливість надавати своїм клієнтам різні продукти та послуги Dell для досягнення своїх бізнес-цілей з використанням новітніх технологій. PartnerDirect включає співпрацю з:

  • Партнерами Dell: ІТ-компанії, які працюють над комплексними рішеннями та дизайнами проектів як для приватного, так і для державного сектора.
  • Дистриб'ютори Dell: дистриб'ютори ІТ-продуктів.
  • Роздрібні партнери Dell: партнери каналу роздрібної франшизи.

Завдяки такій системі, у поєднанні з програмами навчання, підтримки, продажу та маркетингових програм Dell, а також послуг з технічної підтримки, партнери надають споживачам та підприємствам доступ до передових технологій Dell, гарантуючи, що всі їхні потреби будуть задоволені.