• Dell представляє передові ІТ-рішення для трансформації підприємств та центрів обробки даних
  • Dell представляє передові ІТ-рішення для трансформації підприємств та центрів обробки даних

 На щорічному форумі Dell World, що пройшов в Остіні (штат Техас), компанія Dell представила нові продукти та рішення, які допомагають замовникам по всьому світу в переході до програмно-визначених ЦОД, ліквідуючи різницю між традиційними та новими запитами додатків. Компанія Dell пропонує замовникам нові передові ІТ-рішення, у тому числі нові конвергентні інфраструктури, масиви зберігання, а також спеціалізовані пристрої, щоб вони могли трансформувати ЦОД, економити витрати і бути впевненими, що їх компанія залишається конкурентоспроможною.

 
«Компанія Dell насамперед дбає про своїх замовників і надає ІТ-рішення, які дозволяють їм перетворювати та підтримувати в актуальному стані ЦОД, не жертвуючи минулим, — заявляє Маріус Хаас (Marius Haas), комерційний директор та президент підрозділу Enterprise Solutions компанії Dell. — Нові рішення підтверджують головну мету компанії — допомагати замовникам підготуватися до програмно-визначених ЦОД. Також наші рішення дозволяють їм оптимізувати їхнє середовище, щоб відповідати вимогам специфічних робочих навантажень».
 
Нові передові ІТ-рішення компанії Dell включають нову конвергентну архітектуру Dell PowerEdge FX, яка забезпечує оптимальну модульність та масштабованість; нова конфігурація початкового рівня Dell Storage SC4020 має чудові властивості та продуктивність у флеш-масиві; нові масиви Dell Storage PS4210 Series призначені для покращеної продуктивності додатків та параметрів підключень при розгортанні малого та середнього бізнесу; Dell XC Series Web-scale Converged Appliances забезпечують інтегровану обробку та зберігання даних корпоративного рівня.
 
Хмарні технології, мобільність, великі дані, «Інтернет речей» та програмно-визначувані інформаційні технології роблять нові види ІТ-додатків та робочих навантажень надзвичайно важливими для компаній, які ще користуються традиційними ІТ-рішеннями, але потребують інноваційних рішень для оптимізації різниці між традиційними та новими програмами. Компанія Dell розробила нову технологію, щоб відповідати запитам як традиційних, так і нових ІТ-процесів.
 
На відміну від більшості виробників серверів, нова інфраструктура Dell FX чітко показує, що сервери x86 все ще залишаються затребуваними, - повідомляє Чарльз Кінг (Charles King), головний аналітик компанії Pund-IT. — Зусилля компанії також доводять, що нові потужні рішення не завжди вимагають підходу «удосконалити все поза коробкою». У випадку з FX архітектурою, компанія Dell досягла успіху завдяки переосмисленню самої коробки».
 
Dell PowerEdge FX: революційна інфраструктура нового покоління ліквідує різницю між традиційними та новими ІТ-рішеннями
 
Через стрімкий розвиток центрів обробки даних підприємства змушені підтримувати існуючі запити додатків, користуючись новими технологіями у межах обмежених фінансових ресурсів. Замовники змушені вибирати серед безлічі системних архітектур, кращого апаратного забезпечення та конвергентної інфраструктури, що виконують функцію базових операцій ЦОД. Архітектура нового покоління Dell PowerEdge FX є революційним підходом Dell до конвергентної інфраструктури з однією загальною модульною та масштабованою платформою із системами зберігання та мережевими функціями. Така архітектура призначена для кращого управління, масштабування та обмеження бюджету для інфраструктури, яка відповідатиме вимогам підприємства.
 
«У минулому, коли наше VDI середовище розвивалося, моя команда повинна була постійно підвантажувати оновлення для наших загальних систем зберігання, щоб відповідати всім вимогам, - заявляє Кайл Стюарт (Kyle Stewart), менеджер з технологій Overlake Hospital. — За допомогою конвергентної інфраструктури Dell PowerEdge FX зараз у нас є платформа, яка лінійно масштабує і значно зменшує ймовірність збою системи».
 
Архітектура нового покоління PowerEdge FX – це корпус у форм-факторі 2U з шістьма новими серверами PowerEdge, системою зберігання та опціональними модулями з мережевим акселератором вводу/виводу (IOA), які створені спеціально для FX2 шасі та підтримують різноманітні навантаження. Архітектура FX з інтегрованими можливостями управління дозволяє замовникам легко конфігурувати, управляти та доповнювати ємність, щоб упоратися з конкретним комплексом навантажень.
 
Цей підхід конвергентної інфраструктури забезпечує ефективність розподілу потужності, операцій вводу/виводу (I/O) та управління, інтегрованого перемикання та неперевершених можливостей загальної щільності на 40 двороз'ємних серверах з форм-фактором 10U. Як і недавно представлені сервери Dell PowerEdge 13-го покоління, архітектура PowerEdge FX2 нового покоління оснащена сучасними можливостями системного управління для спрощення операційної складності та управління ЦОД.
 
Dell продовжує пропагувати економічність систем зберігання даних корпоративного рівня
 
Компанія Dell вже представила цього року корпоративні флеш-масиви зберігання за ціною традиційних рішень на базі жорстких дисків. Тепер компанія презентує нові флеш-масиви Dell Storage SC Series, одні з бюджетних корпоративних флеш-масивів. Пропонуючи більш економічну точку для продуктивності у флеш-пам'яті, щоб виконувати складні завдання, універсальні масиви зберігання Dell Storage SC4020 пропонують постійне поліпшення продуктивності з використанням жорстких дисків.
 
Замовники, які потребують потужної продуктивності, можуть легко створити флеш-оптимізовані рішення за допомогою найкращого програмного забезпечення інтелектуального розміщення даних від компанії Dell, яке задовольняє потреби розвитку та продуктивності. Універсальні масиви зберігання Dell SC4020 та флеш-оптимізовані рішення пропонують зберігання у флеш-пам'яті з перевагою подальшої оптимізації витрат, додаючи один або більше рівнів дисків до одного і того ж масиву.
 
Вже другий рік поспіль компанія Dell є найкращим виробником для розгортання корпоративних флеш/SSD дисків, за даними незалежного опитування понад 300 світових ІТ-лідерів від компанії SSG-NOW у жовтні 2014 року.
 
Нові масиви зберігання Dell Storage PS Series для малого бізнесу пропонують покращену продуктивність до 6-ти разів
 
Компанія Dell представила корпоративні масиви зберігання Dell Storage PS4210 Series, які надають покращену продуктивність та просунуті варіанти підключення для основних масивів початкового рівня та важких навантажень. Це означає початок продажів гібридної (на основі флеш та жорстких дисків) моделі у лінійці початкового рівня PS Series, яка ідеальна для віртуалізованих ЦОД для малого та середнього бізнесу, а також віддалених офісів. Масиви зберігання PS4210 створені для повної сумісності та взаємодії з усіма попередніми масивами Dell EqualLogic PS Series, завдяки яким компанія Dell стала провідним світовим виробником систем зберігання iSCSI з простими у використанні, широкомасштабними рішеннями.
 
Найновіші системи зберігання iSCSI на 10ГБ пропонують корпоративні можливості в п'яти моделях, які оснащені потужнішим контролером з подвійною кеш-пам'яттю, великою кількістю портів та у 6 разів кращою продуктивністю у нових гібридних системах зберігання порівняно з попереднім поколінням.
 
За даними звіту ESG 2014, понад п'ять років масиви Dell PS Series мали найнижчу сукупну вартість експлуатації систем зберігання даних для малого та великого бізнесу з вартістю на 58% нижче, ніж у інших провідних ІТ-виробників систем зберігання.
 
Dell підтримує нові ІТ-підходи за допомогою пристроїв Web-scale Converged Appliances
 
Компанія Dell також представила доступність у всьому світі Dell XC Series - пристроїв Web-scale Converged Appliances, які об'єднують обчислювальні, накопичувальні та гіпервізорні ресурси в єдине рішення. Пристрої XC Series, оснащені програмним забезпеченням Nutanix, пропонують замовникам інтегрований ІТ-підхід, який включає корпоративний масив зберігання для сервера віртуалізації та VDI середовищ із простим розгортанням, керуванням та масштабованістю. Нові пристрої доступні у п'яти моделях та справляються з важкими навантаженнями.
 
З масивами XC Series замовники можуть управляти віртуальними середовищами на VM-рівні, роблячи пристрої ідеальними для інфраструктури віртуального робочого столу, високою продуктивністю віртуалізації серверів та ЦОД із розгортанням багатьох гіпервізорів. Масиви XC Series входять у широку лінійку програмних систем зберігання та гіперконвергентних пропозицій для віртуалізації.
 
Нове рішення мережевих функцій від компаній Dell, Brocade та Intel покращує нову платформу віртуалізації мережевих функцій (NFV)
 
Компанії Dell, Brocade та Intel представили рішення на основі NFV для віртуалізації та покращення надання сервісу корпоративного класу. Ці рішення включають нову платформу віртуалізації від Dell, на базі платформи Intel Open Network Platform для архітектури серверів і набором Intel Data Plane Developer Kit, спільно з програмним забезпеченням Brocade Vyatta v Router для віртуалізації існуючих клієнтських пристроїв і мережевих функцій з боку провайдера.
 
На основі відкритого програмного забезпечення та якісної серверної інфраструктури компанії Dell, Brocade та Intel співпрацюють, щоб допомогти провайдерам телекомунікаційних послуг знизити капітальні та операційні витрати на надання послуг, а також надати більш швидкі, прості інновації у сфері послуг. Зараз розробники NFV можуть легко скористатися новітніми технологіями для оцінювання та розвитку комерційних рішень.
 
Доступність
• Інфраструктура PowerEdge FX, а також шасі PowerEdge FX2 та модулі (FC630, FM120x4) будуть доступні з грудня 2014 року через партнерів компанії.
• Інфраструктура PowerEdge FX sleds, а також FD332, FN IOA, FC430, FC830 будуть доступні у першій половині 2015р.
• Dell Storage SC4020 Entry-Level All-Flash будуть доступні на початку 2015р.
• Системи зберігання Dell Storage PS4210 Series вже доступні.
• Масиви зберігання Dell XC Series будуть доступні з 11 листопада за допомогою VMware ESXi та Microsoft Windows Hyper-V.