• Компанія «УЛІС Сістемс» виступила срібним спонсором «Dell Technologies Forum 2018: Make It Real» у Києві 20 вересня
  • Компанія «УЛІС Сістемс» виступила срібним спонсором «Dell Technologies Forum 2018: Make It Real» у Києві 20 вересня

У Києві 20 вересня відбувся Dell Tech Forum. Даний форум проходить щорічно і є частиною світового роадшоу компанії. Головною особливістю цьогорічного заходу став ще більший масштаб. Цього разу в Києві можна було побачити напрацювання всіх семи членів сімейства Dell Technologies: Dell, Dell EMC, Pivotal, ARC, SecureWorks, Virtustream, VMware.

В цьому році було представлено понад 400 одиниць техніки як з споживчого, так з корпоративного сегментів. Число учасників і гостей форуму перевищило 550 осіб.
Як і раніше, захід об'єднувала ідея трансформації – в чотирьох її аспектах, і вони відповідали чотирьом тематичним потокам (англійською мовою):

IT Transformation (ІТ трансформація)

Digital Transformation (Цифрова трансформація)

Workforce Transformation (Трансформація робочих місць)

Security Transformation (Трансформація безпеки).

Форум відкрила Софі Роннертц (Sophie Ronnertz), віце-президент і генеральний менеджер Dell EMC в регіоні NEE (кластер країн Північно-Східної Європи). " Сьогодні тут зібралося близько 600 чоловік, серед них – наші партнери та замовники. Ми зібралися тут, щоб переконатися в тому, що ви знаєте, які можливості ми володіємо, і як допомагаємо перетворити бізнес і впроваджувати цифрову і ІТ-трансформацію, а також модернізувати робочі місця і посилювати безпеку і захист. Крім того, ми хочемо підтвердити те, що Україна є дуже важливим для нас ринком ", - зазначила Софі в ході привітання. За її словами, український ринок має високий потенціал. Реалізувати цей потенціал потрібно реалізувати місцевій команді Dell EMC, яку нещодавно очолила Ірина Вовк. Нагадаємо, 3-го вересня Ірина вступила на посаду генерального менеджера Dell EMC в Україні і в ряді країн колишнього СРСР.

Ключовим спікером форуму виступив Бертран Лала (Bertrand LaLanne) віце-президент підрозділу System Engineering Dell EMC в регіоні EMEA. За його словами, ІТ-трансформація є імперативом, а не однією з можливих альтернатив для бізнесу. Новий цифровий світ вже втілився в реальність, а концепція інтернету речей поширюється все ширше. Для того щоб бізнес розвивався в цьому новому цифровому майбутньому, потрібні технологічні перетворення.

"Ми увійшли в епоху четвертої науково-технічної революції, коли в ролі палива виступає не пар, не електрика, а дані. Раніше людина могла розпоряджатися даними з відносною легкістю, але тепер, коли їх потік зріс і продовжує зростати, людині все складніше правильно інтерпретувати дані, управляти ними і приймати рішення на підставі даних. Тому тепер машини грають нову роль, вони навчаються; з'явився штучний інтелект і машинне навчання. Темпи прогресу прискорюються. Ми розуміємо, як важливо виробити правильну стратегію роботи з даними і вміти перетворювати їх в Business Intelligence, а також мати стратегію захисту своїх даних. Адже вони мають велику цінність ", - зазначив Бертран. За його словами, Dell Technologies готова стати партнером на шляху до трансформації, і готова запропонувати широкий спектр рішень для кожної конкретної компанії.

Всього в ході форуму виступили більше 25 спікерів з України та країн Європи.

Вперше на форумі відбулася дискусія ІТ-підприємниць в рамках проекту Women in IT. У ролі модератора виступила Ірина Вовк, а в ролі спікерів – Софі Роннертц, Вікторія Тігіпко, засновник і керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures, президент Одеського міжнародного кінофестивалю, і Пітер Д'Отрі (Peter D'Autry), партнер, керівник підрозділу по технологіям компанії Pedersen & Partners. Зустріч стала нагодою обговорити як нинішнє становище жінок в ІТ-бізнесі, так і ініціативи, які вже допомагають долати гендерні перепони, в тому числі, перепони на шляху до утворення, до фінансів і до технологій.

Нагадаємо, починаючи з 2009 року компанія Dell проводить Dell Women Entrepreneur Network (DWEN) Summit і розвиває ініціативу Women in Action, а також підтримує проведення досліджень, присвячених темі жіночої бізнесу. Одне з останніх досліджень проводилося компанією IHS Markit (англійською мовою) і показало, з якими бар'єрами стикаються підприємниці в силу гендерного фактора. Це дослідження показало, що хоча жінки все ще стикаються з багатьма бар'єрами, проте ситуація змінюється в кращу сторону. Про позитивні зміни згадували і учасниці київської зустрічі Women in IT. Так, Софі зазначила, що якщо порівняти нинішню ситуацію, наприклад, з 2011 роком, то зміни – разючі. Україна, можливо, і відстає від інших країн Європи, але розвивається в схожому векторі, - відзначили Ірина та Вікторія.

Нововведенням цього форуму стала участь стартапів, щоб підтримати молоді українські команди, і щоб вони змогли продемонструвати свої напрацювання всім учасникам заходу, серед яких були ІТ-директори і представники технологічного бізнесу. У київському форумі взяли участь стартапи Limpid Armor, Hideez і Racoon.

" Dell Technologies Forum – це, перш за все, прекрасна можливість для нашої команди познайомитися з основними напрямками роботи компанії в Україні. А також представити функціональні можливості нашої системи – Land Platform Modernisation Kit, що користується попитом як на українському, так і на зарубіжних ринках ", - зазначив Михайло Гречухін, засновник і керуючий директор LimpidArmor, українського стартапу, який розробив унікальну систему для важкої бронетехніки – Land Platform Modernization Kit, відповідну стандартам NATO.

" Команда Raccoon.World пишається бути частиною Dell Technologies Forum, так як нам надзвичайно гармонує філософія " Create technologies that drive human progress ". На заході ми представимо своє рішення для реабілітації людей з проблемами рук, засноване на алгоритмах AI і ML, " – зазначила Анна Безродна, директор по маркетингу Raccon.World, стартапу, який розробляє " розумні " пристрою і складні системи для взаємодії з цифровими і реальними світами, включаючи ігрові рішення для реабілітації.

" Для Hideez участь у наймасштабнішому заході осені Dell Technologies Forum було продиктовано необхідністю отримати зворотній зв'язок від українського IT-ринку. Велике спасибі організаторам за надану можливість показати себе і почути думку колег про наш продукт Hideez Key. Наша команда з самого початку не планувала вихід на ринок України через сформованій культури кібербезпеки, але Dell Technologies Forum зібрав під своїм " парасолькою " найбільш технологічну публіку, що дозволило по-новому подивитися на плани розвитку, заручитися підтримкою нових партнерів, а також отримати кілька пілотних проектів ", - зазначила Христина Буря, директор по маркетингу Hideez Group, творця єдиного цифрового ключа для безпечного зберігання паролів.

Як вже зазначалося вище, даний форум став ще масштабніше попередніх. Крім того, він підтвердив те, що український ринок займає особливе місце в регіоні Східної Європи і розглядається європейською командою Dell Technologies як досить перспективний.